Zima na Klínovci - SKIAREÁL KLÍNOVEC

 

Lyžařské tratě všech druhů obtížnosti jsou pravidelně upravovány. Středisko nabízí sněhovou garanci modernizovaným systémem umělého zasněžování, který pokrývá 80% sjezdových tratí z celkem 10,1 km o rozloze 21,5 hektarů. Zasněžovací systém je plně automatizován. V areálu je k dispozici celkem 35 km upravovaných běžeckých tratí.

Dále nabízíme: U rampu kategorie Superpipe, snowpark. Děti do 100 cm jsou přepravovány zdarma.

 

Ve středisku se nachází mimo jiné, lyžařský miniareál vhodný především pro lyžařské začátečníky a rodiny s malým dětmi. V miniareálu je dětský vlek G zdarma. Dalšími službami jsou 3 lyžařské školy, 2 půjčovny lyžařského vybavení, 3 skiservisy, 7 bufetů a restaurací a 3 veřejná parkoviště s kapacitou 500 aut - zdarma. Příjezd do areálu je možný také ze směru Jáchymov s možností parkování a využití lanové dráhy Jáchymov K.

 

mapa - SKIAREÁL KLÍNOVEC

 

 

Léto na Klínovci - SKIAREÁL KLÍNOVEC

 

Nabízíme Vám letní program "Cyklistika bez námahy", který byl připraven provozovateli sedačkových lanových drah na Klínovci. Smyslem programu je umožnit návštěvníkům poznání okolí Klínovce v těžkém horském terénu, s minimální nutností překonávat náročná stoupání. Připraveno je 5 značených okruhů o délkách 10 až 20 km. Zavedou vás do měst Boží Dar, Loučná pod Klínovcem a obce Suchá, kde jsou nádherné výhledy do dalekého okolí Klínovce. Všechny trasy začínají u horního LD Klínovec a vedou vždy k některé dolní stanici lanových drah, které vás vynesou zpět na vrchol Klínovce. Přeprava kol je v ceně jízdy.

Trasy většinou klesají po zpevněných cestách, ale najdou se i náročnější pasáže, které prověří vaši zručnost, proto doporučujeme zkontrolovat technický stav vašich kol, hlavně brzd.

Dále je pro Vás také připraveno:

- Nordic walking

- Paragliding

- Terénní koloběžky

- Lezení, slaňování

- Lukostřelba

 

Klínovec, Boží Dar 362 62         tel.: +420 353 812 000        fax.: +420 353 812 001        email: sporthotel@seznam.cz

Copyright © 2008 harkomplet-svetfirem - Tvorba webových stránek, internetová plošná inzerce a katalog firem