Vážení hosté,

Krušné hory jsou přitažlivé svými možnostmi zimní i letní turistiky a rekreace. Mimořádnou předností je snadná dostupnost vrcholových partií. Nejvyšším bodem je Klínovec se svými 1244 metry. Při dobré viditelnosti se Vám při pohledu z Klínovce nabízí kouzelné panorama tohoto kraje. Klínovec je také největším lyžařským střediskem v Krušných horách, kde se vyžijí milovníci zimních sportů, pěší turistiky, jízdy na horských kolech, ale také projížďky na koních. A právě zde, na Klínovci se nachází náš malý rodinný hotel, který má:

- 8 dvoulůžkových pokojů s vlastním příslušenstvím, TV a minibarem

- hotelová restaurace s 30-ti místy - prostory hotelu a restaurace jsou nekuřácké!

- na objednávku sauna a bazén (mimo provoz)

- vlastní parkoviště

- na přání Vám v našem hotelu připravíme slavnostní hostinu, rodinnou oslavu, svatbu nebo přátelské setkání.

Pro svoji minimální vzdálenost od Karlových Varů (27 km) a Mariánských Lázní (70 km) je hotel též vhodný pro obchodní jednání, firemní setkání při kterých chcete mít klid a soukromí.

Sport

 

Zimní sezóna

- Středisko nabízí sněhovou garanci modernizovaným systémem umělého zasněžování, který pokrývá 80% sjezdových tratí z celkem 10,1 km o   rozloze 21,5 hektarů.

- V areálu je k dispozici 35 km upravovaných běžeckých tratí.

- Dále také: U rampu kategorie Superpipe, snowpark.

- Dalšími službami jsou 3 lyžařské školy, 2 půjčovny lyžařského vybavení, 3 skiservisy, 7 bufetů a restaurací a 3 veřejná parkoviště s kapacitou 500 aut   zdarma.

 

Více info najdete zde

 

 

naší polohu na mapě najdete zde

 

Letní sezóna

- připraveno je pro Vás 5 značených okruhů o délkách 10 až 20 km.

- i v létě je zde hojná nabídka na strávení své dovolené. Na výběr máte horská kola, terénní koloběžky, nordic walking, lezení a slaňování, paragliding   a další.

 

Více info najdete zde

 

 

Klínovec, Boží Dar 362 62         tel.: +420 353 812 000        fax.: +420 353 812 001        email: sporthotel@seznam.cz

Copyright © 2008 harkomplet-svetfirem - Tvorba webových stránek, internetová plošná inzerce a katalog firem